DLACZEGO WARTO WYBRAĆ AUTORYZOWANY SERWIS?

 

ODPOWIEDZIALNA NAPRAWA W Autoryzowanym Serwisie używa się części i olejów spełniających wymagania producenta. Użycie niewłaściwych materiałów może mieć poważne konsekwencje i negatywnie wpływać na zużycie najważniejszych podzespołów w aucie, a także narazić na kosztowne naprawy. Autoryzowany Serwis posiada pełną ofertę części zamiennych, ma także możliwość zamówienia potrzebnych części bezpośrednio od producenta. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.

 

BEZPIECZEŃSTWO GRATIS Na Twoje życzenie przy okazji wykonywanej usługi Autoryzowany Serwis sprawdzi kluczowe elementy mające wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Mechanicy ocenią zużycie, np. klocków hamulcowych i opon. Jeśli wymagają one wymiany, poinformują Cię o tym. Wszytko po to, byś wyjeżdżając z Autoryzowanego Serwisu, miał pewność, że podróżowanie Twoim autem jest całkowicie bezpieczne.

 

JAKOŚĆ ZA UCZCIWĄ CENĘ Autoryzowany Serwis nie zawsze będzie najtańszy, ale masz pewność, że podczas wymiany wykorzystane zostaną części oryginalne najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. Dla najpopularniejszych usług dostępne są przejrzyste cenniki. Masz również możliwość skorzystania z kontraktów serwisowych, które uchronią Cię od niespodziewanych wydatków. Dodatkowo masz pewność, że cena, którą ustalisz, nie zmieni się i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

 

ZYSKASZ PRZY SPRZEDAŻY W Autoryzowanym Serwisie masz pewność, że książka serwisowa auta będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu przy sprzedaży samochodu będziesz mógł uzyskać za niego wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z rzeczywistością.

 

NAPRAWA Z GWARANCJĄ Autoryzowany Serwis daje Ci gwarancję na części i wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

Chcesz więcej informacji? Zadzwoń