Promocja

Grand Cherokee

Grand Cherokee to luksusowy SUV zapewniający wszystko, co potrzebne do jazdy miejskiej i terenowej. Model ten został stworzony, by dostarczyć najwyższy komfort jazdy w eleganckim, luksusowym wnętrzu. Grand Cherokee wyróżnia największy rozstaw osi (2,9 m) i najmocniejsze parametry w rodzinie Jeep®. W standardzie został wyposażony w systemy napędu 4x4 Quadra-Trac II lub Quadra-Drive II oraz dostępny jest z zawieszeniem pneumatycznym Quadra-Lift. Do tego 8-biegowa skrzynia automatyczna i system zarządzania trakcją Selec-Terrain.  Luksusowe i funkcjonalne akcenty stylizacji nadwozia, w tym nowa krata chłodnicy i zderzak, charakterystyczne światła do jazdy dziennej, reflektory przeciwmgielne oraz system bezkorkowego wlewu paliwa, a także panoramiczne okno dachowe dopełniają niezwykłej całości tego najbardziej prestiżowego modelu w ofercie marki. Wyposażony w liczne aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa.  Jeep® Grand Cherokee oferuje luksus limuzyny i najwyższej jakości elementy wykończenia.

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

Jeep® Grand Cherokee to także najczęściej nagradzany SUV w historii. Ma na swoim koncie m.in. tytuł najlepszego samochodu zagranicznego od czytelników „Auto Bild Sports Cars” (2016).

 

 

Cherokee

Cherokee to ��redniej wielkości miejski SUV, charakteryzujący się doskonałymi zdolnościami terenowymi. Model ten jest wygodny na każdą okazję: do pracy i na weekend. To pierwszy SUV wyposażony w automatyczną, 9-stopniową skrzynię biegów. W jego wyposażeniu znajduje się również wiele innych przydatnych ułatwień, jak asystent parkowania równoległego i prostopadłego. Cherokee oferuje sprawdzony system napędu 4x4 Jeep® Active Drive™.

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

Ten cieszący się popularnością model ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. zajął 3. miejsce jako najkorzystniejszy cenowo SUV w plebiscycie „Best Cars 2018”. Model uzyskał także 5 gwiazdek Euro NCAP w 2013 roku.

 

Wrangler

Legendarna ikona, która jest symbolem przygody już od ponad 70 lat. Jeep® Wrangler to niekwestionowany król jazdy w terenie. Jego kultowa, klasyczna linia nadwozia jest rozpoznawalna na całym świecie. Wrangler jest gotowy stawić czoła każdej drodze dzięki m.in.: systemom napędu 4x4 z reduktorem, ogromnemu skokowi zawieszenia, łatwości manewrowania czy dużemu prześwitowi. W jego ergonomicznym wnętrzu znajdziemy min. multimedialny system Uconnect®, który pozwala na wygodne zarządzanie muzyką, czy łącznością. Na drodze czy w terenie, Wrangler pomoże Ci przezwyciężyć każde wyzwanie.

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

Ten niepokonany model jest zdobywcą licznych, prestiżowych nagród jak m.in.: „Off-Road Award 2018” od brytyjskiego czasopisma „4x4 Magazine” czy tytułu „Najgorętszego SUV-a” podczas plebiscytu SEMA Awards 2017 w Las Vegas.

 

"LEASING OD 100%"
Pierwszy czynsz:"Od 20%"
Okres leasingu:"24-60 miesięcy (odpowiednio 23 - 59 czynszy leasingowych + wykup)"
Wartość wykupu:"19% dla okresu 24 miesiące i 5-1% dla pozostałych okresów"
Ubezpieczenie:"Obowiązkowe finansowanie jednej z opcji ubezpieczenia GAP lub Ubezpieczenia Bezpieczny Leasing"
Dodatkowe informacje:"Możliwość finansowania polisy komunikacyjnej i usług MOPAR®"
Nota prawna:"Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o.. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Jeep®. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep®. Parametry leasingu: okres 36 miesięcy czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu, całkowity koszt leasingu 100%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland."
"LEASING 4U"
Pierwszy czynsz:"Od 10%"
Okres leasingu:"24-60 miesięcy (odpowiednio 23 - 59 czynszy leasingowych + wykup)"
Wartość wykupu:"19% dla okresu 24 miesiące i 5-1% dla pozostałych okresów"
Ubezpieczenie:Obowiązkowe finansowanie jednej z opcji ubezpieczenia GAP lub Ubezpieczenie Bezpieczny Leasing
Nota prawna:"Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o.. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Jeep®. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Podane warunki obowiązują według stanu na 02.01.2019 i mogą ulec zmianie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland."
"LEASING 4Uplus"
Pierwszy czynsz:"Od 10%"
Okres leasingu:"24-60 miesięcy (odpowiednio 23 - 59 czynszy leasingowych + wykup)"
Wartość wykupu:"50% dla okresu 24 miesiące
45% dla okresu 36 miesięcy
35% dla okresu 48 miesięcy
20% dla okresu 60 miesięcy"
Ubezpieczenie:Obowiązkowe finansowanie jednej z opcji ubezpieczenia GAP lub Ubezpieczenie Bezpieczny Leasing
Dodatkowe informacje:"Wykup gwarantowany przez wybranych dealerów Jeep® - zapytaj o taką możliwość w swoim salonie Jeep®"
Nota prawna:"Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o.. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Jeep®. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Wykup gwarantowany przez wybranych dealerów sieci FCA Poland S.A. (dane spółki: ul. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała). Podane warunki obowiązują według stanu na 02.01.2019 i mogą ulec zmianie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland."
Chcesz dowiedzieć się więcej?