Fiat 500 Collezione

Już od zł 53 400
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna
69 KM / 51 kW
4,2 - 6,2 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
5-biegowa manualna

Szczegóły

Design i nadwozie

Designerski wygląd

 

Każde arcydzieło musi być opatrzone podpisem, aby mogło świadczyć o stylu jego posiadacza i napawać go dumą. Z tej przyczyny tylną część samochodu przyozdabia ekskluzywne logo Collezione.

 

 

Kompozycje kolorów tworzone z pasją

 

Samochód jest jak strój – daj się uwieść stylowi i kolorom Fiata 500 Collezione. Jego wygląd inspirowany kolorami i odcieniami wiosny oraz zimy jest autentyczny, pełen energii i pewności siebie. 

 

 

Piękno z każdej strony

 

Nowa gama z dwoma specjalnymi odcieniami ukazuje najbardziej odlotową stronę tego samochodu, zaś ekskluzywna, miedziana linia piękna podkreśla jego ikoniczną sylwetkę nawiązuje do kolorów liści jesienią w stonowanym świetle słońca.

 

Również w palecie kolorów Fiata 500 Collezione odnaleźć można odniesienia do wielu jesiennych barw i odcieni, na przykład dwukolorowy lakier Brunello, który łączy w sobie kolor bordowy z ciemnoszarym kolorem.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Detale

Przyjemny widok dla oczu

 

Stylowy design dla stylowych ludzi. Fiat 500 Collezione to najnowsza odsłona ikonicznego designu Fiata 500 z nutką nowoczesności i wieloma detalami, jak na przykład miedziana linia oddzielająca dwa kolory nadwozia.

 

 

Stworzony z największą dbałością

 

Jesień i zima to idealne pory roku na podsumowania, refleksje i smakowanie przyjemności życia. Z tej właśnie przyczyny, z dbałością o szczegóły, całkowitym poświęceniem i nie szczędząc czasu stworzyliśmy dla Ciebie Fiata 500 Collezione.

 

Nowy Fiat 500 Czyste światło, idealna widoczność

 

Dostępne w standardzie światła przeciwmgielne Fiata 500 Collezione nie są tylko stylowym akcentem, ale przede wszystkim zapewniają pełną widoczność nawet w mgliste, jesienne noce.

Styl, którego szukasz

 

Uwaga zwrócona na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Odkryj 16-calowe felgi aluminiowe z logo 500 w miedzianym odcieniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Przytulnie nawet w deszczu

 

Czy może być coś lepszego? Ciepłe i przytulne wnętrze, kiedy na zewnątrz pada deszcz. Z Fiatem 500 Collezione możesz doświadczać piękna chłodniejszych miesięcy roku otoczony stylowym wyposażeniem i ciesząc się większym komfortem.

 

 

Na pokładzie wita Cię elegancja

 

Elegancja idzie w parze z komfortem, aby przywitać Cię jak najlepiej, gdy tylko wsiądziesz do samochodu. Nowa tapicerka i dywaniki podłogowe oraz specjalna obudowa kluczyka z logo „Collezione”, do tego deska rozdzielcza w kolorze nadwozia z wyróżniającą się „linią piękna” w kolorze miedzi: witamy w świecie 500 Collezione. 

Fiat 500 Collezione wyróżnia się swym legendarnym wzornictwem zewnętrznym i maksymalną dbałością o szczegóły, która sprawia, że jego wnętrze jest naprawdę niesamowite.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

System Uconnect™ LIVE

System Uconnect™ LIVE

 

Dzięki systemowi Uconnect możesz logować się na swoje konto na Twitterze i być w kontakcie ze znajomymi na Facebooku.

Zobacz najnowsze wiadomości od Reuters, znajdź swojego Fiata 500 Collezione korzystając z my:Car i monitoruj zużycie paliwa i nie tylko z aplikacją eco:Drive.

Dzięki Uconnect Radio LIVE znalezienie odpowiedniej piosenki na Twój jesienny nastrój nie jest trudne przy 43 milionach utworów dostępnych na Deezerze i 100 tysiącach stacji radiowych na TuneIn. 

Odtwórz go korzystając z prostego w obsłudze systemu audio wyposażonego w porty USB/AUX oraz przycisków sterujących umieszczonych na kierownicy.

Apple CarPlay

 

Nowy Fiat 500 umożliwia korzystanie z funkcji Apple CarPlay. Apple CarPlay to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone’a za kierownicą. Dzięki dostosowaniu kluczowych funkcji i najważniejszych aplikacji do ekranu Twojego Fiata 500 możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki bez odrywania uwagi od drogi.


Aby sterować głównymi funkcjami swojego smartfona możesz skorzystać z możliwości wydawania poleceń głosowych za pośrednictwem Siri lub z ekranu dotykowego, bądź przycisków umieszczonych na kole kierownicy.

 

 

Android Auto™

 

Wybierz funkcję Android Auto™ w nowym Fiacie 500.
Android Auto™ ułatwia dostęp do zawartości i aplikacji w Twoim smartfonie bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Przyjazny dla użytkownika interfejs wyświetla aplikacje ułożone na łatwo czytelnych stronach na ekranie Twojego Fiata 500.

Google Maps zapewnia dostęp do bieżących informacji dotyczących natężenia ruchu, ale i wiele więcej, podczas gdy najnowocześniejsza technologia umożliwia wykonywanie połączeń, wysyłanie i odbieranie wiadomości bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Silnik i osiągi

Silnik benzynowy 1.2 69 KM

 

Moc maksymalna 69 (51)KM - (kW) przy 5500 obr./min


Maksymalny moment obrotowy 102 (10,4) Nm (kgm) przy 3000 obr./min

 

Prędkość maksymalna (KM/H): 160


Przyspieszenie  0 -100 km / h: 12,9


Zużycie paliwa (l / 100 KM)

6,2 Cykl miejski;

4.2 Cykl pozamiejski;

4.9 Cykl mieszany


Emisje CO2 (G/KM): 115

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia