O Nas

AUTO-CENTRUM P.M. S.A. obsługuje miasto Poznań oraz okolice. AUTO-CENTRUM P.M. S.A. udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Firma AUTO-CENTRUM P.M. S.A. oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu w mieście Poznań! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć z pierwszej ręki i przetestować niesamowite samochody, które mamy na stanie lub możliwość zamówienia, wstąp do firmy Auto-Centrum P.M. S.A., aby znaleźć nowe lub używane auta Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Zaplanuj jazdę próbną już dziś!


Możesz również serwisować swój pojazd Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep w firmie AUTO-CENTRUM P.M. S.A.. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma AUTO-CENTRUM P.M. S.A. obsługuje miasto Poznań, jak również okolice.


Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Administratorem Państwa danych osobowych jest Dealer tj. Auto-Centrum Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne S.A. (dalej jako:"My").

Jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: iod@auto-centrum.com.pl lub numerami telefonów podanych na naszej stronie www.auto-centrum.com.pl.

Posługujemy się danymi na podstawie Państwa zgody wyrażonej poprzez przesłanie do nas ww. formularza kontaktowego, w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami, przez okres niezbędny do zakończenia tej komunikacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia zgody.

Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach IT, a w razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem.  Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi komunikację z nami i tym samym przekazanie Państwu odpowiedzi na przesłaną do nas wiadomość.

Inspektor Danych Osobowych
Ewelina Grewling-Nowak
Tel.: (61) 8290334
iod@auto-centrum.com.pl

Wybrana lokalizacja