Znajdź Twój nowy samochód

O NAS

AUTO-CENTRUM P.M. S.A. obsługuje miasto Poznań oraz okolice. AUTO-CENTRUM P.M. S.A. udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Firma AUTO-CENTRUM P.M. S.A. oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu w mieście Poznań! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć z pierwszej ręki i przetestować niesamowite samochody, które mamy na stanie lub możliwość zamówienia, wstąp do firmy Auto-Centrum P.M. S.A., aby znaleźć nowe lub używane auta Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Zaplanuj jazdę próbną już dziś!

 

Możesz również serwisować swój pojazd Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep w firmie AUTO-CENTRUM P.M. S.A.. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma AUTO-CENTRUM P.M. S.A. obsługuje miasto Poznań, jak również okolice.

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

AUTO-CENTRUM P.M. S.A., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT