Jeep Compass Limited


Informacje o modelu

EKSKLUZYWNOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU

Jako pierwszy poznaj najbardziej wyczekiwanego SUV-a roku. Już teraz poznaj ofertę nowego, ekskluzywnego Jeepa® Compassa Opening Edition, najbardziej innowacyjnego modelu pod względem charakteru, stylistyki, technologii i możliwości.

INNOWACYJNE PIĘKNO

Jako pierwszy poznaj całkowicie nowego Jeepa® Compassa Opening Edition. Prestiżowa i ekskluzywna wersja samochodu zadowoli osoby, które lubią się wyróżniać. Zostań pionierem i przekonaj się, jak wygląda doskonały mariaż tradycji z innowacyjnością w nowym samochodzie ze znakiem Jeep®, posiadającym najbardziej charakterystyczne cechy marki, dzięki którym stał się legendą motoryzacji. Warto przyjrzeć się bliżej jego smukłej, opływowej sylwetce, zwracając uwagę na każdy detal – od chromowanych listew nad oknami po siedmioszczelinowy grill – i napawać się pięknym, przyciągającym wzrok kształtem świateł LED. Silniejsza i jeszcze bardziej muskularna linia Jeepa® Compassa sprawia, że ten model zaskoczy Cię swoim wyglądem. Podziwiaj 18-calowe aluminiowe obręcze kół i odkryj ekskluzywne wnętrze z materiałami wysokiej jakości, wyposażone w najnowocześniejszą technologię z systemem multimedialnym Uconnect™ NAV z 8,4” ekranem dotykowym na czele. Doświadcz niezwykłych osiągów oferowanych przez dwa mocne silniki do wyboru.

ZASKAKUJĄCA STYLISTYKA

Nie czekaj, wyróżnij się z tłumu dzięki agresywnej, a zarazem wyszukanej stylistyce Jeepa® Compassa Opening Edition. Sylwetka samochodu wyprzedza trendy dzięki wyrazistemu charakterowi, podkreślonemu przez aerodynamiczne linie nadwozia. Dostępny czarny dach oraz chromowane listwy nad oknami w efektowny sposób akcentują linię bocznej i tylnej części nadwozia, sprawiają, że nowego SUV-a nie sposób przeoczyć. Fotel kierowcy Jeepa® Compassa to idealne miejsce dla osób, które lubią przyciągać uwagę.


Jeep-Compass-exterior

KTO PIERWSZY, TEN NAJLEPIEJ WYGLĄDA

Odkryj nowe możliwości i przekonaj się, jak zdecydowane kształty, detale stylistyki Jeepa®, wysokiej jakości materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że wnętrze Jeepa® Compassa Opening Edition stanowi idealne otoczenie, w którym można czerpać przyjemność z jazdy. Gotowy do jazdy: w zaprojektowanym w przemyślany sposób zestawie wskaźników umieszczono 7-calowy kolorowy wyświetlacz. Dzięki zintegrowanym przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może przez cały czas trzymać ręce na kierownicy i skupiać uwagę wyłącznie na drodze. Dwa dostępne silniki 1.4 MultiAir II 170 KM AT9 AWD oraz 2.0 MultiJet II 140 KM AT9 AWD sprawiają, że łatwo poczuć moc drzemiącą pod stopami.


Jeep-Compass-interior

PRZESUWAMY GRANICE MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGII

Przekonaj się, jak wygodne, proste i bezpieczne jest korzystanie ze smartfona wewnątrz Jeepa® Compassa Opening Edition, który umożliwia wykonywanie połączeń głosowych, obsługę radia, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz oferuje wiele innych funkcji. Odkryj nowy sposób korzystania z funkcji łączności smartfona dzięki nowym opcjom dostępnym w systemie multimedialnym Uconnect™ 8.4” NAV. System Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’a na uzyskanie dostępu do aplikacji Apple Maps, wysyłanie i odbieranie wiadomości, korzystanie z telefonu oraz z Apple Music za pomocą funkcji Siri voice. System Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do wyszukiwania głosowego Google, Google Maps™ oraz Google Play Music™ za pomocą ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy.


Jeep-Compass-Uconnect

Wyświetlone grafiki mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu auta.

WNIOSEK O KREDYT

Dodatkowe szczegóły pojazdu


Numer identyfikacyjny pojazdu
3C4NJDCH3HT663301
Emisja CO₂ (g/km)
143
Moc silnika (KM)
140
Silnik
1.4 MultiAir 16v 170 KM
Skrzynia biegów
Automatyczna 9-biegowa
Zużycie paliwa l/100km (cykl miejski)
7,8
Zużycie paliwa l/100km (cykl mieszany)
6,2

159.100 zł Cena Cennikowa


Czarny perłowy Diamond Black

1.4 MultiAir 16v 170 KM
Automatyczna 9-biegowa

Benzyna

Prośba o ofertę


*

Compass

*
*
*
*

* Wymagane

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu sie z klauzulą informacyjną Informacje
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez: