Informacje o firmie Auto-Centrum P.M. S.A.

 

Auto-Centrum P.M. S.A. Alfa Romeo świadczy usługi w mieście Poznań oraz okolicy. Oferujemy starannie dobraną ofertę modeli Alfa Romeo takich jak Alfa Romeo 4C, Alfa Romeo 4C Spider, Alfa Romeo Mito, Alfa Romeo GiuliettaAlfa Romeo Giulia oraz Alfa Romeo Stelvio. Mamy do zaoferowania dużą różnorodność nowych aut, jak również pełny wachlarz samochodów używanych.

Możesz polegać na naszych specjalistach z Działu Sprzedaży Auto-Centrum P.M. S.A., pomogą oni z zaangażowaniem wybrać właściwy dla Ciebie samochód Alfa Romeo, w odpowiedniej cenie. Oferujemy konkurencyjne ceny i niepowtarzalne okazje na nowe modele Alfa Romeo.

Dbanie o Klienta jest wartością pierwszorzędną i nie kończy się w momencie zakupu nowego auta Alfa Romeo. Nasz Dział Serwisu zapewnia profesjonalne usługi, oryginalne części zamienne, aby Twój samochód marki Alfa Romeo był zawsze niezawodny jak w dniu zakupu.

Profesjonalny i przyjazny personel Auto-Centrum P.M. S.A. Alfa Romeo zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów.

Zadzwoń lub wstąp do naszego punktu dealerskiego w mieście Poznań, aby zapytać o ofertę cenową lub jazdę testową nowego modelu Alfa Romeo już teraz!