Alfa Romeo Giulietta MY2016


  • Alfa Romeo Giulietta

    CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ ALFA ROMEO

    • Cena od 76 600 zł
    • W leasingu już za 1% wartości samochodu miesięcznie

Informacje o modelu

Giulietta Model Year 2016 przeszła delikatną zmianę, a co za tym idzie zyskała zarówno bardziej agresywny i sportowy charakter, jak i udoskonalony system multimedialny Uconnect Live. To co ja wyróżnia to: nowa osłona chłodnicy (grill) i przedni zderzak, nawiązujące do nowego modelu Alfa Romeo Giulia. Alfa Romeo. Połączenie sportowego charakteru z elegancją przejawia się w stylistyce przodu samochodu, w wykończeniu przednich reflektorów, przypominającym strukturę włókna węglowego oraz w nowych wzorach 16", 17" i 18” obręczy ze stopów lekkich.

Giulietta MY 2016 jest dostępny w czterech różnych konfiguracjach: Giulietta, Giulietta Super, Giulietta Veloce, z których każda została zaprojektowana z myślą o przewyższeniu wszelkich potrzeb i oczekiwań Klientów. Aby wzmocnić charakter samochodu i skorzystać z technologii opracowanych przez Alfę Romeo, dostępne będą różne pakiety wyposażenia i ekskluzywne dodatki, m.in. pakiety Widoczność, Komfort, Lux oraz Veloce.

Na szczególną uwagę zasługuje pakiet Veloce obejmujący sportowe zewnętrzne elementy jak i nowe wykończenia wnętrza. Do zewnętrznych elementów należą: ekskluzywne polerowane obręcze kół ze stopów lekkich, błyszczące antracytowo-szare wykończenia, lampy przednie o stylistyce imitującej strukturę włókna węglowego, sportowe zderzaki, poszerzone końcówki rury wydechowej oraz przyciemniane szyby. Wewnętrzne elementy podkreślające sportowy charakter auta to: siedzenia obite tkaniną Alcantara z kontrastującym czerwonym szwem, sportowa, spłaszczona skórzana kierownica, ekskluzywna struktura panelu deski rozdzielczej i paneli drzwi imitująca włókno węglowe, w które została wyposażona najbogatsza wersja Gulietty.

CENNIK*

* Cennik zawiera ceny detaliczne w złotych z VAT. Ceny zawierają podatek akcyzowy. Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producenta, zmian podatkowych, przepisów celnych lub innych przyczyn. Wyposażenie seryjne i dodatkowe poszczególnych modeli może ulegać zmianom w zależności od potrzeb poszczególnych rynków i wymogów prawnych. Dane w niniejszym cenniku mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WNIOSEK O KREDYT

Prośba o ofertę


*
*
*
*
*
*

* Wymagane

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu sie z klauzulą informacyjną Informacje
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez: