Alfa Romeo STELVIO FIRST EDITION


Informacje o modelu


PIERWSZY SUV ALFA ROMEO

Dreszcz wielkiego debiutu

Od samego początku istnienia Marka Alfa Romeo tworzy modele, które rewolucjonizują nasze doświadczenia związane z prowadzeniem samochodu. Mimo upływu lat konstrukcja i design kolejnych modeli Alfa Romeo, wciąż jest podziwiane i naśladowane. Dziś, po niemal 107 latach istnienia Alfa Romeo, mamy okazję być świadkami wyjątkowego przełomu. Nadchodzi Stelvio, stworzony by spełnić najwyższe oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego entuzjasty jazdy.


Stelvio_opening-edition

NIEPOWTARZALNE EMOCJE

Emocje z jazdy zdobywają kolejny szczyt

Czy SUV może dostarczyć tych samych emocji co sportowy sedan? Stelvio to kwintesencja twierdzącej odpowiedzi na powyższe pytanie! Udoskonalony w najdrobniejszych szczegółach dla maksymalnej przyjemności z jazdy. Wyjątkową premierą w tym modelu jest to, że siedząc wyżej niż w samochodach sportowych nie tracisz sportowych doznań prowadzenia samochodu. Uczucia, których doświadczysz za kierownicą Stelvio są absolutnym przełomem w świecie SUV-ów. Sięgnij po kluczyki i przekonaj się sam.


Stelvio_interni

EMOCJE BEZ KOMPROMISU

Stworzony, by się wyróżniać

Niezwykła lekkość, niesamowity system sterowania i optymalne wyważenie Gulii, teraz zyskały nową formę. Dzięki innowacyjnej platformie, Stelvio idealnie łączy w sobie zwinność samochodu sportowego z wygodą klasycznego SUV-a. Jest w nim wystarczająco dużo przestrzeni, by pomieścić wszystkie wyzwania dnia codziennego, ale z pewnością nie ma tu miejsca na... konformizm.

Stelvio_opening-edition

OTO PIERWSZY SUV ALFA ROMEO

DOSKONAŁOŚĆ OSIĄGNIETA

Najwyższy poziom techniki, bezpieczeństwo i przyjemność z korzystania z multimediów. Lekka konstrukcja nadwozia i karbonowy wał napędowy. Szeroki zakres wybitnych jednostek napędowych oraz opatentowane rozwiązania techniczne zwiększające dynamikę i bezpieczeństwo pojazdu. Alfa Romeo jak zawsze wierna tworzeniu wyjątkowych samochodów. Stelvio to nowy model, który z pewnością wpisze się na stałe w historię tworzenia wyjątkowych samochodów typu SUV.


Stelvio_interni

Wyświetlone grafiki mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu auta.

WNIOSEK O KREDYT

Dodatkowe szczegóły pojazdu


Numer identyfikacyjny pojazdu
ZARFAHLN8H7B56473
Emisja CO₂ (g/km)
161
Moc silnika (KM)
280
Silnik
2.0 TURBO BENZYNA 16v 280 KM AT8 AWD
Skrzynia biegów
Automatyczna 8-biegowa
Zużycie paliwa l/100km (cykl miejski)
8.9
Zużycie paliwa l/100km (cykl mieszany)
7.0

238.300 zł Cena Cennikowa


BIAŁY - ALFA WHITE
SKÓRA CZARNA PIENO FIORE DLA PAKIETU LUXURY

2.0 TURBO BENZYNA 16v 280 KM AT8 AWD
Automatyczna 8-biegowa

Benzyna

Prośba o ofertę


*

STELVIO

*
*
*
*

* Wymagane

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu sie z klauzulą informacyjną Informacje
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez: