Alfa Romeo MITO SERIA 3 SUPER


Informacje o modelu

Styl nowego Mito jest zgodny z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie wzornictwa, wyposażenia i technologii stosowanymi w rodzinie Alfa Romeo.
W ten sposób najmniejszy sportowy model Alfa Romeo jeszcze bardziej „wydoroślał” i po raz kolejny cieszy się dużym zainteresowaniem różnorakiej klienteli.

CENNIK*

* Cennik zawiera ceny detaliczne w złotych z VAT. Ceny zawierają podatek akcyzowy. Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producenta, zmian podatkowych, przepisów celnych lub innych przyczyn. Wyposażenie seryjne i dodatkowe poszczególnych modeli może ulegać zmianom w zależności od potrzeb poszczególnych rynków i wymogów prawnych. Dane w niniejszym cenniku mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyświetlone grafiki mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu auta.

WNIOSEK O KREDYT

Dodatkowe szczegóły pojazdu


Numer identyfikacyjny pojazdu
ZAR9550000X056711
Emisja CO₂ (g/km)
130
Moc silnika (KM)
78
Silnik
1.4 8v 78 KM
Skrzynia biegów
Manualna
Zużycie paliwa l/100km (cykl miejski)
7,3
Zużycie paliwa l/100km (cykl mieszany)
5,6

69.590 zł Cena Cennikowa


SZARY - GRIGIO ANTRACITE
TKANINA FABRIC/ ECO SKÓRA - CZARNO/SZARA

1.4 8v 78 KM
Manualna

Benzyna

Prośba o ofertę


*

MITO SERIA 3

*
*
*
*

* Wymagane

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu sie z klauzulą informacyjną Informacje
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez: